Aktuality a novinky

Seznam našich aktualit a novinek.

Primalex Zlatým partnerem soutěže Czech skills

23. 04. 2018

První březnový víkend proběhl na pražském výstavišti v Holešovicích tradiční veletrh PAMÁTKY-MUZEA-ŘEMESLA.


V rámci veletrhu se uskutečnila celorepubliková soutěž žáků středních odborných učilišť Czech skills v oboru Malíř-Lakýrník-Dekoratér. Třídenního klání se účastnilo 8 nejlepších družstev, která se musela vypořádat s náročným zadáním, které vycházelo z evropského formátu soutěže Euro skills a představovalo řešení vybraných technik z jejich oboru. Téma bylo zvoleno tak, aby zapadalo do konceptu výstavy.

Primalex zaštítil odborně tuto soutěž a stal se hlavním Zlatým partnerem. Současně veškeré soutěžní práce, které učňovské týmy prováděly, se pak realizovaly nátěrovými hmotami a barvami našich značek.

Soutěž malířů a lakýrníků z odborných učilišť

Soutěžící oceňovali velmi dobrou kvalitu i aplikační vlastnosti laků i lazur Primalex vedle již standardně vysoké úrovně malířských barev.

Ale nejlepší může být vždy jen jeden, a tak komise vedená cechmistrem p. Konečným určila po technické i kreativní stránce vítěze ze Střední průmyslové školy stavební Valašské Meziříčí, druhé místo obsadila SOŠ Jarov a na třetím místě se umístilo Střední odborné učiliště stavební Plzeň.

Výstava byla určená pro laickou i odbornou veřejnost, takže vznikal i dostatek prostoru pro poskytování poradenství a propagaci produktů našich značek. Lze konstatovat, že tato výstava, ač malá formátem, nabídla zajímavou podívanou i možnosti diskusního fóra s profesionály z malířského oboru.

Další aktuality a novinky

10. 10. 2018

Primalex Essence sklízí ocenění

Primalex Essence sklízí ocenění

Produktem roku 2018 se stává novinka Primalex Essence

číst více >

10. 10. 2018

Pozvání na výstavu malířského řemesla

Pozvání na výstavu malířského řemesla

Přijďte se podívat na historii z Cechu malířů

číst více >

10. 10. 2018

Primalex Essence bílá

Primalex Essence bílá

Novinka na trhu bílých interiérových nátěrů

číst více >

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím