Aktuality a novinky

Seznam našich aktualit a novinek.

Primalex aplikace do mobilu

17. 06. 2015

Nová aplikace Primalex do mobilu

Primalex se svojí novou aplikací se vám stane užitečným pomocníkem při malování. Zjistěte v čem všem vám může být užitečná! Aplikace je dostupná ke stažení jak pro mobilní telefony, tak pro tablety se systémy iOS a Android.

Najdete již nyní ke stažení ve vašem App store nebo Google play. Ke stažení pomocí QR kódů zde. App store for AppleGoogle play for Android

Měření stěn pomocí aplikace

1. Funkce měření plochy

Měříte zdi od oka? Neotřelá a zajímavá je funkce měření plochy. Žádná věda, i díky srozumitelnému návodu – změřit stěny je stejně jednoduché jako focení. Aplikace umí hodnoty sčítat, takže se projdete jednou bytem či domem a hned víte, kolik barvy budete na jeho celé vymalovaní potřebovat.

Měření stěn pomocí aplikace

2. Identifikace barevných odstínů

Z nekonečných vzorníků barev málem přecházejí oči, kdo si má z tolika možností vybrat. Inspirujte se světem kolem sebe. Až vás kdekoli cvrnkne ta pravá barva do nosu, identifikátor barevných odstínů vám okamžitě ukáže, pod jakým kódem koupíte správně tónovaný Primalex.

Měření stěn pomocí aplikace

3. Všechny produkty pěkně přehledně

Samozřejmě nechybí katalog produktů, nejen pro interiérové nátěry, ale i fasádní barvy a omítky, penetrace a barvy na kov a dřevo. Vyberte si vhodný produkt pouhým dotykem z pohodlí svého mobilu, k dispozici je ke každému produktu i technická dokumentace.

Měření stěn pomocí aplikace

4. Nejbližší prodejna se všemi kontakty

A když už víte, kolik a čeho máte koupit, pak to asi nechcete mít daleko. Aplikace vám podle vaší polohy ukáže nejbližšího prodejce Primalexu a jediným kliknutím vás tam dovede pomocí vaší navigace. Dále nechybí ani kontakty a otevírací doby jednotlivých prodejen.

Měření stěn pomocí aplikace

5. Vzorník barev

Rádi se rozhodujete, zkoušíte a měníte? V našem vzorníku najdete celkem 1950 barevných odstínů rozdělených do přehledného barevného spektra. A pokud si už některý vyberete, aplikace vám pro srovnání nabídne ještě další příbuzné odstíny.

Další aktuality a novinky

16. 05. 2019

TV Primalex Essence

TV Primalex Essence

Primalex vám představuje nový televizní spot prémiového produktu Primalex Essence

číst více >

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím

<