Pro média

Tiskové zprávy, Logo Banka.

Domníváte se, že je kyblík jen na barvu?

22. 08. 2015

Vymalovali jste? Přemýšlíte, co udělat se zbytky barev, jak šetrně vymýt štětce a jak využít prázdné kyblíky nebo plechovky? Všechny vaše otázky zodpoví projekt „Když je vymalováno“.

Když je vymalováno

Máte vymalováno. A to je další skvělá příležitost ke kreativitě. Zbyl vám přece kyblík, štětec, štafle … Nic nevyhazujte! Vše se dá skvěle využít. V projektu „Když je vymalováno“ pro vás Primalex připravil moře nápadů, jak kyblíky a další potřeby nápaditě i prakticky využít. Začněte s jednoduchými postupy a vyrobte třeba krmítko pro ptáčky, nebo chůdy a uspořádejte závod. Zkušenější kutilové se nezaleknou ani koše na prádlo nebo věže pro třídění odpadu. U všech výrobků najdete přehledné a jasné foto postupy. Inspirujte se na http://www.primalex.cz/vymalovano.

„Vy i vaše děti se výborně pobavíte a zároveň pomůžete životnímu prostředí. Jasně, že využitím pár kyblíků přírodu nespasíme. Cílem je zábavně upozornit na potřebu snižování množství odpadu a jeho opakované používání,“ říká Lenka Horáčková, junior brand manager značky Primalex. Odhalte, kolik pokladů se skrývá v odpadu!

Pro další informace kontaktujte prosím:

Petr Kavalír
PPG Architectural Coatings Eastern Europe, a. s.,
Brand Marketing Manager
Tel.: +420 222 333 717
Mob.: +420 737 285 977
petr.kavalir@ppg.com
           Monika Klegová
PLEON Impact
PR Executive
Mob.: + 420 778 534 756
monika.klegova@pleon-impact.cz

Kontakt pro média

DOBLOGOO, s. r. o.
Michaela Čermáková

michaelac@doblogoo.cz

napište mi >

Logo Banka

Taky jste čmárali v dětství
po zdi? Ale ne takhle!

stáhnout loga >

<