Aktuality a novinky

Seznam našich aktualit a novinek.

Colordesigner v novém kabátě!

24. 03. 2016

Výběr té správné barvy do vašeho bytu či domu může být leckdy skličující a ne zrovna jednoduchá záležitost. Primalex pro vás přináší řešení v podobě nové aplikace ColorDesigner. Je to velmi jednoduché, stačí pouze nahrát do aplikace fotku vašeho pokoje a sami v pár krocích si vyzkoušíte barevné kombinace přímo na vašich stěnách podle vašich představ – http://www.primalex.cz/colordesigner.
Colordesigner vám umožňuje využít tyto funkce:

Colordesigner

1. Vymaluj si svůj vlastní interiér

Colordesigner vám umožní nahrát fotografii vašeho vlastního pokoje a v pár krocích jednoduše vymalujete pokoj podle vašich představ. Můžete tak zkoušet a kombinovat barvy nanečisto jak se vám zachce. Dokážete si tak velmi jednoduše udělat představu o konečném výsledku.
 Colordesigner

2. Možnost vyzkoušet si barevné kombinace nanečisto na připravených scénách

K dispozici pro vás máme 45 předpřipravených interiérů, na kterých si můžete vyzkoušet vaše oblíbené barevné kombinace. V některých scénách se počítá i s kompletním řešením celého interiéru, včetně doplňků.


 

Colordesigner

3. Identifikace barevného odstínu

Líbí se vám například barva vaší šály, kabelky nebo jste nadšeni z výmalby vašeho kamaráda, ale nevíte, jak odhadnout odstín? Colordesigner za vás vyřeší i tento problém. Barvu si vyfoťte, fotografii nahrajte a aplikace jednoduše identifikuje barevný odstín, který vás zajímá. Podle kódu, který ukáže, vám barvu namíchají v Tónovacích centrech.
 

4. Inspirativní sekce

Colordesigner

Novinkou je inspirativní sekce různých skupin barev, které k sobě výborně ladí. Stačí si vybrat podle vlastního vkusu. Spolu s tipy na barevné kombinace přibyla také sekce trendů, kde najdete, jaké barevnosti jsou momentálně nejoblíbenější. Veškeré kombinace a trendy můžete promítnout do fotografie pokoje.

Mimo jiné vám ColorDesigner umožňuje odstíny, které se vám líbí průběžně ukládat pod kódy do nákupního seznamu, který si pak jednoduše pošlete mailem nebo vytisknete.

Další aktuality a novinky

16. 05. 2019

TV Primalex Essence

TV Primalex Essence

Primalex vám představuje nový televizní spot prémiového produktu Primalex Essence

číst více >

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím