Pro média

Tiskové zprávy, Logo Banka.

Tónovací barvy nově jako pomůcka pro vaši kreativitu

25. 02. 2016

Tekuté tónovací barvy Primalex

Většina z nás si pamatuje dobu, kdy se odstín pro výmalbu vytvářel tak, že jste do bílé přimíchali koncentrované barevné pigmenty. Dnes vám již značka Primalex na počkání nabídne tisíce odstínů podle vzorníku. S tradičními tónovacími barvami můžete pořád tónovat, ale nyní hlavně tvořit. Nacházejí totiž nové využití pro vaše zdi – kreativní vzory, malůvky nebo kreslení obrázků se šablonou i bez ní. Abyste se mohli kreativně „vyřádit“, má značka Primalex 18 nových šťavnatých odstínů, s kterými na svých stěnách vykouzlíte vše, co si jen dokážete představit. S inspirativními tipy Primalexu zvládnete pomocí tónovacích barev nápadité, originální, hravé i elegantní výtvory a vaše stěny se jen tak neokoukají.

Z vaší stěny se stane malířské plátno a tónovací barvy poslouží jako skvělý pomocník při vytváření nejrůznějších ozdob a kreativních nápadů. ""V duchu hesla ‘Prostor pro nápad‘ se značka Primalex neustále snaží přicházet s novými, kreativními tipy a inspirovat zákazníky, aby bylo jejich malování nejen praktickou záležitostí, ale také hrou a výsledek byl nápaditý, příjemný a originální. Tónovací barvy proto u nás slaví návrat, právě k tomuto účelu totiž skvěle poslouží. Nabízíme 18 nových odstínů, například višňová, banánová nebo skořicová. Ve spolupráci s interiérovými designéry jsme také připravili mnoho tipů včetně návodů krok za krokem, pomocí kterých vytvoříte na stěně zajímavé obrazy, efekty a ozdoby,"" říká Petr Kavalír, Brand Manager značky Primalex.

Tekuté tónovací barvy Primalex

Tekuté tónovací barvy Primalex seženete například v Domech barev v balení 0,25 l (55 Kč), 0,5 l (85 Kč) a 1 l (129 Kč).

Široká škála nových 18 odstínů všech chutí nabízí citronovou, banánovou, jantarovou, karamelovou, mandarinkovou, meruňkovou, korálovou, chilli, malinovou, limetkovou, mátovou, hráškovou, azurovou, višňovou, fialkovou, skořicovou, čokoládovou a antracitovou.

Více na informací o produktu zde Primalex Tekuté tónovací barvy
Podklady v elektronické podobě včetně fotografií naleznete ke stažení na našem newsroomu www.pleonnewsroom.cz

Tekuté tónovací barvy Primalex
Tekuté tónovací barvy Primalex

Kontakt pro média

DOBLOGOO, s. r. o.
Michaela Čermáková

michaelac@doblogoo.cz

napište mi >

Logo Banka

Taky jste čmárali v dětství
po zdi? Ale ne takhle!

stáhnout loga >

<