Pro média

Tiskové zprávy, Logo Banka.

Nová edice hotových odstínů Primalex Inspiro pro moderní domácnosti

17. 05. 2016

Řada již namíchaných odstínů Primalex Inspiro rozšířila svou nabídku o nové elegantní odstíny pro harmonické sladění interiéru. Moderní mixy nejsou vybrány jen tak náhodně. Předcházela jim obsáhlá analýza preferencí zákazníků, trendů a vývoje v oblasti výmalby v domácnostech. Nově najdete v této řadě barvy jako je výraznější ocelová šeď nebo například romantická pudrová růž. Navíc mají nový atraktivní obal, barevné kolečko na obalu napodobuje strukturu běžné stěny a dopomůže s výběrem přesného odstínu.

Nové odstíny Primalex Inspiro:

Primalex Inspiro, odstín ocelová šeď

Ocelová šeď Neutrální barvy jsou v poslední době zcela nejoblíbenější. Nově proto značka Primalex nabízí výrazně šedý odstín Ocelová šeď, který je vhodný zejména do moderních a hodně osvětlených interiérů.

Slonová kost Odstín Slonová kost vychází z aktuálního trendu jemných barev. Řadí se mezi neutrální odstíny, i když obsahuje nepatrný nádech do žluta. Je nadčasový a Primalex jej doporučuje pro prostory, kde by základní bílá v kombinaci s výraznými barvami působila ostře a studeně.

Medový okr Před pár lety velmi preferované odstíny výrazné žluté a oranžové v poslední době ztrácejí na oblibě. Značka Primalex proto vychází svým zákazníkům vstříc a nabízí jemnější variantu původních typických oranžových. Je daleko umírněnější a v kombinaci s barevnými doplňky působí zajímavě.

Pudrová růž Další z něžnějších obměn původně vyhledávaných intenzivních barev. Tomuto romantickému, avšak nepřeslazenému odstínu podlehnou hlavně ženy. Přesvědčí je obzvlášť v moderní kombinaci se Slonovou kostí.

Primalex Inspiro, odstín jarní zeleň

Jarní zeleň Stejně jako oranžové pastelové barvy, tak i výrazná zelená již není tak oblíbená, jako tomu bylo dříve. Primalex Inspiro proto nyní nabízí svěží Jarní zeleň, která se hodí zejména pro kombinaci s nejpopulárnějšími hnědavými odstíny. Zkuste například s Arabskou mocca a uvidíte, že zelená je stále nepostradatelnou, přírodní barvou, která vytvoří pocit útulnosti.

Zajímavost: Nejprodávanějším odstínem řady Primalex Inspiro byla v roce 2015 Arabská mocca, druhým nejoblíbenějším se stala Toskánská levandule a třetí místo obsadila Světlá šampaň.

Nové odstíny plně odpovídají tomu, co je na trhu nyní nejžádanější a uspokojí potřeby každého, kdo se chystá malovat v moderních barvách.

Atraktivní a přehledné nové obaly

Primalex Inspiro je navíc nyní v atraktivnějších a přehlednějších obalech. Z dálky je možné identifikovat jednotlivé barevné skupiny, ze kterých už si pak velmi jednoduše vyberete přesný odstín. Barevné kolečko, které jej na obalu znázorňuje, bylo navíc vyvinuto tak, aby maximálně napodobilo strukturu běžné stěny a věrně ukázalo skutečný odstín.

Obaly jsou rozděleny do pěti barevných skupin, tedy odstíny ze stejné barevné rodiny (žlutavé; zelené; neutrální – šedé; neutrální – světlé, béžové a hnědavé a skupina červených a fialových odstínů) jsou ve stejné grafické úpravě obalu. Lépe tak již na první pohled dokážete najít barevnou řadu, která Vás zajímá. Z té pak vyberete konkrétní odstín pomocí výrazného barevného kolečka, které je navíc maximálně přizpůsobeno tak, aby napodobovalo vzhled skutečné stěny. Stejně jako u již dříve zavedených odstínů se snaží značka Primalex nazývat barvy tak, aby co nejvíce odpovídaly skutečnosti a aby bylo možné si díky názvu barvu lépe představit.

Chcete-li vidět nové odstíny v interiéru nebo dokonce na fotografii vlastní místnosti, navštivte oblíbenou, nově vylepšenou aplikaci Colordesigner na http://www.primalex.cz/colordesigner.

Kontakt pro média

DOBLOGOO, s. r. o.
Michaela Čermáková

michaelac@doblogoo.cz

napište mi >

Logo Banka

Taky jste čmárali v dětství
po zdi? Ale ne takhle!

stáhnout loga >

<