Aktuality a novinky

Seznam našich aktualit a novinek.

Novinky v řadě Primalex Mykostop

15. 02. 2018

Portfolio výrobků Primalex Mykostop rozšiřujeme o nové výrobky, které vám pomohou v boji proti plísním.

Primalex Mykostop Prevence

Primalex Mykostop Prevence

Úplnou novinkou v boji proti plísním a současně účinným preventivním opatřením je produkt Primalex MYKOSTOP PREVENCE. Jedná se o profesionální protiplísňovou přísadu – koncentrát, který obohacuje interiérové nátěry Primalex o vysoce účinné fungicidní látky. Výhodou tedy je kombinace s libovolnými Primalex interiérovými nátěry, které pak získají preventivní účinek proti vzniku plísní. Primalexem MYKOSTOP PREVENCE lze obohatit nejenom interiérové nátěry, ale i penetrační přípravky Primalex, např. Primalex Univerzální penetraci .

Primalex Mykostop Čistič

Primalex Mykostop Čistič

Druhou novinkou je profesionální přípravek Primalex Mykostop Čistič ve spreji, který slouží k okamžitému odstranění biologických nečistot v interiéru a případně i exteriéru – řas, plísní a hub. Intenzivně působí a proniká do hloubky ošetřovaných materiálů, což přináší zaručený výsledek. Moderní složení bez obsahu kyselin, chloru a těžkých kovů. Aplikaci doporučujeme zejména na podklady jako jsou stěny, omítky, zdivo a kámen.

Další aktuality a novinky

16. 05. 2019

TV Primalex Essence

TV Primalex Essence

Primalex vám představuje nový televizní spot prémiového produktu Primalex Essence

číst více >

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím

<