Aktuality a novinky

Seznam našich aktualit a novinek.

Primalex uspořádal workshop na Akademii řemesel

29. 06. 2022

Primalex letos navázal spolupráci s Akademií řemesel Praha, která nabízí technické vzdělání v oborech zaměřených na stavebnictví, strojírenství, elektrotechniku a služby. Značka škole poskytla nátěry na připravované studentské projekty, například interiérovou barvu Primalex Fortec pro výmalbu učeben. Zároveň pro studenty ve čtvrtek 16. 6. uspořádala workshop s odborníkem.

Workshop se zaměřil na interiérové nátěry a byl určený zejména pro obor malíř a lakýrník. Technický poradce značky Primalex ze společnosti PPG Radek Kříž studentům pomohl zorientovat se v sortimentu interiérových nátěrů Primalex. Představil jim klíčové vlastnosti barev a nastínil jejich použití.

„Jsme rádi, že máme příležitost oslovit mladou generaci. Studenti těchto oborů by se měli v nabídce našich produktů dobře orientovat, aby v praxi zvolili vhodný nátěr a uměli s ním správně zacházet,“ vysvětluje Radek Kříž.

Primalex

Druhá část workshopu se konala v atriu školy, kde si účastníci workshopu mohli prakticky vyzkoušet aplikaci interiérových nátěrů Primalex. Osobně se také přesvědčili o tom, jak výběr správného válečku ovlivňuje výsledný nátěr. Na závěr Radek Kříž studentům představil revoluční nátěr Primalex Ceramic a názorně předvedl jeho omyvatelnost. Budoucí malíři a lakýrníci si pak jako dárek odnesli interiérový nátěr a váleček.

Další aktuality a novinky

29. 06. 2022

Primalex uspořádal workshop na Akademii řemesel

Primalex uspořádal workshop na Akademii řemesel

Primalex letos navázal spolupráci s Akademií řemesel Praha

číst více >

16. 06. 2022

Primalex představil vlastní vzorník barev.

Primalex představil vlastní vzorník barev.

Barvou roku 2022 je olivově šedá

číst více >

<