Aktuality a novinky

Seznam našich aktualit a novinek.

Primalex uspořádal workshop na Akademii řemesel

29. 06. 2022

Primalex letos navázal spolupráci s Akademií řemesel Praha, která nabízí technické vzdělání v oborech zaměřených na stavebnictví, strojírenství, elektrotechniku a služby. Značka škole poskytla nátěry na připravované studentské projekty, například interiérovou barvu Primalex Fortec pro výmalbu učeben. Zároveň pro studenty ve čtvrtek 16. 6. uspořádala workshop s odborníkem.

Workshop se zaměřil na interiérové nátěry a byl určený zejména pro obor malíř a lakýrník. Technický poradce značky Primalex ze společnosti PPG Radek Kříž studentům pomohl zorientovat se v sortimentu interiérových nátěrů Primalex. Představil jim klíčové vlastnosti barev a nastínil jejich použití.

„Jsme rádi, že máme příležitost oslovit mladou generaci. Studenti těchto oborů by se měli v nabídce našich produktů dobře orientovat, aby v praxi zvolili vhodný nátěr a uměli s ním správně zacházet,“ vysvětluje Radek Kříž.

Primalex

Druhá část workshopu se konala v atriu školy, kde si účastníci workshopu mohli prakticky vyzkoušet aplikaci interiérových nátěrů Primalex. Osobně se také přesvědčili o tom, jak výběr správného válečku ovlivňuje výsledný nátěr. Na závěr Radek Kříž studentům představil revoluční nátěr Primalex Ceramic a názorně předvedl jeho omyvatelnost. Budoucí malíři a lakýrníci si pak jako dárek odnesli interiérový nátěr a váleček.

Další aktuality a novinky

11. 09. 2023

Představujeme Limitless, barvu roku 2024

Představujeme Limitless, barvu roku 2024

Teplý, medově béžový odstín odráží poptávku po jemnějších barvách

číst více >

06. 03. 2023

Exkurze do výrobny nátěrových hmot PPG v Břasích

Exkurze do výrobny nátěrových hmot PPG v Břasích

Ve čtvrtek 23. února se žáci tříd R2 a F1 vypravili na exkurzi do Břas u Plzně, kde se nachází výrobna nátěrových hmot společnosti PPG, zejména fasádních a interiérových barev Primalex.

číst více >

12. 01. 2023

Barvou roku 2023 je sytě tyrkysový odstín, který nabízí klid i energii

Barvou roku 2023 je sytě tyrkysový odstín, který nabízí klid i energii

PPG1148–6 Vining Ivy: spojuje výraznou modrou s jemnou zelenou

číst více >

<