Šest věcí, které si vaše kolo, motorka nebo auto po zimě zaslouží

Připravit kolo, motorku nebo auto na novou sezónu je zase o něco snazší se spreji Primalex!

Šest věcí, které si vaše kolo, motorka nebo auto po zimě zaslouží

Připravit kolo, motorku nebo auto na novou sezónu je zase o něco snazší. V nové řadě univerzálních barev a speciálních sprejů Primalex si rychle najdete, co potřebujete, a navíc za rozumnou cenu. Kromě barev, speciálního spreje na disky nebo žáruvzdorné barvy na výfuky přináší Primalex i praktický mazací sprej.Opravte loňské šrámy na kole. Zvolte akrylátovou barvu ve spreji, na výběr je 24 atraktivních odstínů. Barva se vám bude hodit i jinde, můžete ji použít v interiéru i venku a vedle kovu je vhodná i na dřevo, plast a keramiku. Výsledný efekt je lesklý, v případě černé a bílé barvy i matný.

Jak na to? Můžete se podívat na video https://youtu.be/pTPD3bezIQw

Univerzální akrylátová barva ve spreji Primalex


Kolo i motorka potřebují promazat řetěz. Na to je ideální mazací sprej Primalex. Nadchne vás okamžitou vysokou penetrací a schopností odstranit vlhkost. Spolehlivě uvolňuje a maže.

Primalex mazací sprej na řetězy

Na řadě je nárazník. Tato exponovaná část auta vyžaduje před případnou opravou ošetřit speciální transparentní základovou barvou na namáhané nebo ohýbané plasty a nárazníky.

Zaměřte se i na disky kol. Speciálně pro ně Primalex vytvořil stříbrnou barvu, která poskytne dlouhodobou antikorozní ochranu a odolnost proti poškrábání.

Barva na disky kol ve spreji Primalex


Nezapomeňte na výfuk. Ten zaslouží ošetřit žáruvzdornou barvou až do teploty 700 °C. Má také vysoký antikorozním účinkem i je odolná proti vnějším povětrnostním vlivům.


Žáruvzdorná barva ve spreji Primalex


Do výbavy v autě přibalte fluorescenční sprej. Může se hodit k vyznačení místa nehody, pokud by se stala vám nebo někomu ve vašem okolí. Pamatujte, že štěstí přeje připraveným. Hodit se vám bude i na značení dřeva, kovu, asfaltu, keramiky, betonu nebo i smaltu.


 Značkovací spreje Primalex

Jak vybírat spreje?


Nabídka sprejů na českém trhu není zrovna přehledná, a právě to se Primalex rozhodl změnit. Vybral nejpopulárnější výrobky a odstíny a každý z nich doplnil obrázkem s příkladem použití. S novými spreji značky Primalex je tedy hned jasné, na co se hodí, nemusíte dlouze studovat obal.

Úspěch sprejů spočívá v jejich jednoduchém použití. Žádné velké přípravy, snadná práce, rychle hotovo. O dlouhotrvající radost z výsledku se postará vysoká přilnavost barev, odolnost proti vnějším povětrnostním vlivům, rzi nebo chemikáliím, jako jsou olej nebo nafta. Prostě radost s nimi pracovat.
Všechny spreje si můžete prohlédnout na našem webu.

Další skvělé a kreativní tipy pro práci a zábavu s Primalex spreji najdete v naší inspirativní brožuře zde – Primalex tipy.

Další aktuality a novinky

16. 05. 2019

TV Primalex Essence

TV Primalex Essence

Primalex vám představuje nový televizní spot prémiového produktu Primalex Essence

číst více >

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím

<