Barevné trendy

Objevte trendy a barevné kombinace,
které si můžete přenést i do vašich domovů.

8. Jemné tóny bílé

Odstíny bílé přináší čistotu a svěžest do vašich domovů a nepůsobí přitom tak sterilně jako čistě bílá barva. Její jemné tóny jsou oceňovány pro svou eleganci, jemnost a rozjasní vaše pokoje. Prostor zároveň nenaruší a nerozbíjí tolik jako syté, výrazné barvy.

Vanilkově bílá

Vanilkově bílá

Kombinace jemného odstínu vanilky s akcenty žluté a hnědě nebo antracitové, které dodají celkově interiéru šmrnc. Vanilkově bílá barva interiéru poskytne teplý a příjemný nádech, který zjemní tak trochu strohý skandinávský styl. Prodlouží tak vaše vzácné chvíle s rodinou v útulné kuchyni.

Vanilkově bílá
Odstíny
Krémové cappucino

Krémové cappucino

Odstín s teplým nádechem, který zútulní váš pracovní koutek. Navíc kombinace s výraznými akcenty mu vdechnou život a prostor pro nápad.

Krémové cappucino
Odstíny
Holubičí šeď

Holubičí šeď

Nadčasová elegantní bílá s šedým nádechem najde společnou řeč snad se všemi barevnými odstíny. Tváří se pasivně, ale jakmile se do ní více ponoříte, dokáže vás zklidnit a potěšit vaše oko.

Holubičí šeď
Odstíny
Přírodní len

Přírodní len

Do interiéru vnáší harmonii prodchnutou jemnými tóny přírody. Barva, která vás může nadchnout v každé místnosti vaší domácnosti. Její velmi jemné a sofistikované vyznění bude slušet hlavně modernímu interiéru doplněnému klidně o pár retro kousků.

Přírodní len
Odstíny

Colordesigner

Vymalujte si Váš pokoj!

spustit aplikaci >

Inspirace

Načerpejte inspiraci
v naší galerii interiérů
a exteriérů.

nechte se inspirovat >

Vzorníky barev

Vyzkoušejte našeho
průvodce světem
barevných odstínů.

vybrat barvu >

<